poniedziałek, 4 listopada 2013

Fucking MondayPowyżej zostawiam Wam cudownego klasyka! Oto mój sposób na odreagowanie i zrelaksowanie się po ciężkim poniedziałkowym dniu w szkole. Chyba nikt z nas nie przepada za owym dniem tygodnia, ja również.. Zawsze zasypiam na pierwszą lekcję, ponadto ciężko jest mi się przyzwyczaić do wstawania o 6 i do stałej nauki, po słodkim weekendzie leniuchowania :)
Mój długi weekend nie był jednak zbyt udany..leżałam w łóżku z katarem i bólem brzucha. Nie mam czasu na notki, nie mam czasu na zdjęcia, nie mam czasu na nic. PRZEPRASZAM! W czwartek idę na zdjęcia, także już w czwartek wieczorem bądź w piątek będzie wpis + na poniedziałek szykuję konkretną sesję, mam nadzieję, że coś z tego w końcu wyjdzie. Tak poza tym, udało mi się nawiązać współpracę z sheinside.com , z czego się niezmiernie cieszę!! 
A Wy jak spędziliście długi weekend? :) Miłego dnia!

/ Check wonderful classic! Beyonce! It's my way to relax after a hard Monday. Nobody likes this day, me too! I don't like getting up at 6 o'clock after the sweet weekend. I was sick at the weekend.  I don't have time for notes, photos, anything. SORRY! On Thursday, I will add post + on Monday getting ready for great photo shoot! I started working with sheinside.com, I'm sooooooo happy!
 How you spent the weekend? Have a nice day! :)

 /homewear*PYTANIA?* INSTAGRAM* FACEBOOK* FASHIONLISTA* MODNAPOLKA* PHOTOBLOG*

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy blog <3
  agrestaco6.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nawiazalas wspolprace jesli mozna wiedziec- napisalas do nich?;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do mnie :)
  http://elliepastels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń