wtorek, 10 czerwca 2014

Wrocław Fashion Meeting 2014 SUNDAY


Wrocław Fashion Meeting co prawda już za nami, ale chciałam przybliżyć Wam wydarzenia z drugiego dnia, czyli z niedzieli. Jak widzicie na zdjęciu, byłam zmuszona założyć coś wygodnego, ponieważ po poprzednim dniu moje stopy były w tak okropnym stanie, że nie mogłam włożyć wysokich butów..co oznacza totalny spontan w stylizacji.


Drugi dzień pokazów był dla mnie o wiele ciekawszy od poprzedniego. Jest to zapewne spowodowane różnorodnością w programie. Na wybiegu pojawiły się maluchy, prezentując kolekcję Agnieszki Lisiewicz Young, miałam okazję także zobaczyć projekty Jarosława Ewert czy Mility Nikonorov z Project Runway..Ale to nie wszystko, myślę, że najbardziej Was zaskoczy fakt, że ja sama znalazłam się na wybiegu :) Zaraz dowiecie się w jaki sposób..


Dzieciaki na pokazie spisały się znakomicie! Agnieszka Lisiewicz Young


Po tym pokazie zupełnie przypadkowo, z biegu zapisałam się na konkurs stylizacyjny, nie miałam zamiaru brać w nim udziału, a wyszło jak wyszło. Nie mniej jednak, nie żałuję, świetnie się przy tym bawiłam i zawsze jest to jakieś nowe doświadczenie. Oto kilka konkursowych outfitów :)

Czas na pokazy finałowe!

-Aleksandra Markowska

-Basia Olearka
-Ilona Kanclerz
- Jarosław Ewert

-Milita Nikonorov


Podsumowując, Wrocław Fashion Meeting to świetna impreza, jestem pod wielkim wrażeniem i wiem, że nie był to mój ostatni raz, już czekam na jesień i kolejną edycję!

4 komentarze:

  1. interesujące stylizacje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienki Mility z fioletem są wspaniałe! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej podoba mi się jasna, rozkloszowana spódnica na jednym ze zdjęć :)

    OdpowiedzUsuń