czwartek, 4 września 2014

Your Song

Szczęście mi chyba dopisało, bo moje ostatnie prośby, co do pogody się spełniły :) U nas jest 25 stopni i naprawdę aż miło było wyjść ze szkoły (zawsze jest miło, ale w taki dzień tym bardziej haha). Zadań jako takich ciężkich jeszcze nie mam do domu, ale to się dopiero zacznie. Ale nie będę tu pisać o szkole i tym bardziej Was dołować :)


Większość z Was, którzy mnie znają, wiedzą że śpiewam. Śpiewam głównie dla siebie, w szkole nie udzielam się pod tym względem. Kilka razy w roku można mnie usłyszeć w Teatrze i na tym się kończy moja "kariera śpiewaczki" haha. Jeszcze w wakacje, właściwie w czerwcu nagrałam się, wrzuciłam na pulpit i filmik tak sobie leżał, wczoraj pomyślałam, że wrzucę go na YouTube, zobaczymy..może nie skończy sie na jednym :) Mam nadzieję, że wyrazicie obiektywną opinię na ten temat, jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji, dlatego mile widziane rady i konstruktywne wypowiedzi!


8 komentarzy:

 1. poćwicz angielski i popatrz chociaż w przód jak śpiewasz, a nie ja w dół ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z angielskim mam problem, tym bardziej, że piosenkę zaspiewalam z marszu, nie znałam tekstu za bardzo, posłuchałam kilka razy i zaspiewalam :)

   Usuń
  2. polskiej piosenki słuchałoby się nam dużo lepiej, także czekamy :) głos masz bardzo ładny :)

   Usuń
 2. super się prezentujesz :)

  W wolnej chwili zapraszam do siebie:
  http://niekoffanaa.blogspot.com
  Oraz na drugiego bloga: http://nkfn.pinger.pl

  OdpowiedzUsuń