niedziela, 21 czerwca 2015

Wcześniejsze wakacje- co i jak?

Jak mogliście zauważyć na moim instagramie w tym roku wakacje zaczęłam nieco wcześniej. Co prawda nie był to długo wyczekiwany i planowany wyjazd, wszystko wyszło spontanicznie. Stwierdziłam, że gdzieś bym pojechała..tylko gdzie? I wtedy Michał wpadł na pomysł, abyśmy uderzyli w nasze polskie wybrzeże.
Przez 5 dni mieszkaliśmy w hotelu Blue Mare w Łukęcinie. Miasteczko, o ile to jest "miasteczko" jest strasznie małe, nic się w nim nie dzieje, żadnych barów, restauracje 2 na krzyż, a jedzenie w nich niezbyt dobre. Za to plaża pusta, mało turystów i można odpocząć :) Całe szczęście na terenie hotelu była możliwość wypożyczenia rowerów, a do Pobierowa były zaledwie 4 km, więc codziennie jeździliśmy tam na obiad :)


Któregoś dnia podczas naszej "wycieczki" pojechaliśmy trochę dalej. W drodze do Rewala totalnie przypadkiem trafiliśmy na piękny widok na samej górze wydm. Dzikie urwisko i piękny widok morza i plaży..to był cudowny moment!Zaliczyliśmy też Kołobrzeg z powodu brzydkiej pogody. Znaleźliśmy w internecie fajne Spa w hotelu Diva Spa. Zrelaksowaliśmy się, a później poszliśmy na spacer całą aleją przy morzu i na molo.

Według planu do domu mieliśmy wracać w sobotę. Jednak okazało się, że możemy zostać do niedzieli, więc skorzystaliśmy! A pogoda okazała się cudowna! Mimo zimnego wiatru, wzięliśmy parawan i poszliśmy opalać się na plażę, wreszcie haha! Powiem Wam, że nawet się opaliłam. A już się bałam, że będąc nad morzem nie poleżę na plaży :)


Aktualnie siedzimy w pociągu do Wrocławia, ale zanim tu dotarliśmy było ciężko! Z rana biegliśmy z walizkami na autobus, aby dostać się nim do Szczecina. Na autobus zdążyliśmy, on przyjechał planowo, ale co z tego, jak był cały załadowany i pojechał bez nas. Musieliśmy łapać stopa i mieliśmy duużo szczęścia :) Mam nadzieje, że to już koniec wrażeń na dziś! Buziaki!

9 komentarzy:

 1. Dzikie plaże mają swój klimat. W tym roku też planuje pojechać nad nasze polskie morze. Tylko boję się, że pogoda jak zwykle mi nie dopisze -,-

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahhh miło się oglądało Wasze zdjęcia :) Ja mam wczasy jeszcze przed sobą, raczej zdecyduję się na te późniejsze - wrześniowe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Action Fuel Pro is a splendid recipe that serves to improve the strong and sexual force, in the men body, who have crossed their age past 30. Its composed in such way that it general conveys key supplements to your body, which diminish down the recuperation time in muscle advancement. A percentage of the compelling fixings help up to support the vitality level for more workout sessions alongside higher sexual commute and remain. The outcomes with the wellbeing change could be seen with 2-3 weeks of beginning the course calendar of this recipe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Action Fuel Pro Review has been nearing all the time of late thus obviously, being the test sort, I chose to really give it a shot. One thing I saw is that they assert that with Action Fuel Pro Review will give you comes about notwithstanding the amount you workout. Something I am not enthusiastic about accepting but rather in the event that its actual it could truly be the supplement for me. All things considered, we should examine how it lives up to expectations and how it can offer you those amazing results.

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam takie wypady ! super fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy blog prowadzony z pomysłem - gratulujemy ;)
  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z modną biżuterią i odzieżą

  www.steezy.pl - strona naszego sklepu KLIK

  https://www.facebook.com/steezyfashionshop - strona naszego fanpage KLIK


  Pozdrawiamy i przesyłamy

  KOD RABATOWY: 10off
  WAŻNY NA CAŁY ASORTYMENT (10 % zniżki)

  OdpowiedzUsuń
 7. Skąd są spodnie ? :)

  OdpowiedzUsuń